کود مایع
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۵

تولید و فروش کودهای مایع و جامد زعیم ZAEEM بسیار با کیفیت و مرغوب

طبق پیش بینی های انجام شده توسط بانک جهانی، جمعیت جهان از ۶ میلیارد در سال ۱۹۹۹ به ۷ میلیارد در سال ۲۰۲۰ افزایش خواهد یافت. کشور های آفریقایی و آسیایی از بالاترین نرخ رشد جمعیت برخوردار هستند که برای تامین مواد غذایی روزمره مردم نیاز به برنامه ریزی های دقیق راهبردی می باشد. از میان تمامی نیاز ها، احتیاجات غذایی از اهمیت و همچنین تقاضای بسیار بالایی توسط مردم برخوردار هستند. بیش از ۹۰ درصد احتیاجات غذایی جمعیت دنیا از زمین های کشاورزی تحت کشت تامین می گردد. از جمله راه حل های ارائه شده جهت تولید بیشتر محصولات کشاورزی مصرف نهاده هایی از جمله کود های کشاورزی می باشد که علاوه بر افزایش کیفیت و عملکرد محصول، تاثیر بسزایی بر افزایش درآمد کشاورزان دارد.

گروه تولیدی ZAEEM با بکارگیری از بروز ترین تکنولوژی در دنیا و بهره گیری از برجسته ترین متخصصان در زمینه علوم کشاورزی و علوم شیمی اقدام به تولید نها ده های مورد نیاز کشاورزان عزیز نموده است. نها ده های گروه تولیدی ZAEEM به دو گروه تقسیم می شوند:

• کودهای مایع زعیم
• کودهای پودری یا کودهای جامد زعیم

محصولات گروه تولیدی ZAEEM با توجه به نیاز های موجود در صنعت کشاورزی تولید شده و در تولید این محصولات از مواد اولیه با درجه کیفی بالا از سراسر دنیا سود برده ایم .محصولات گروه تولیدی ZAEEM مطابق با قوانین داخلی کشور تولید گردیده و دارای مجوز های لازم از موسسه خاک و آب کشور می باشند.

ما با تکیه بر مصرف درست و بهینه نهاده های با کیفیت کشاورزی گروه تولیدی ZAEEM ،گامی بزرگ در جهت توسعه کشاورزی ارگانیک برداشته ایم.

 
کودهای ارگانیک
مجموعه تولیدی زعیم در تولید کودهای ارگانیک بیشتر فعال می باشد و در تلاش است تا بهترین کودهای ارگانیک رادر سراسر دنیا تولیدو به مرحله بهره برداری برساند

3.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *