کود مایع AMINO.GROWTH (آمینو گِروس)
خرداد ۱۱, ۱۳۹۵
همکاران ZAEEM
خرداد ۲۰, ۱۳۹۵

هدف گروه تولیدی ZAEEM از راه اندازی بورد تخصصی، استفاده و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش روز مورد استفاده در جهان می باشد. بورد تخصصی گروه تولیدی ZAEEM شامل چهار بخش می باشد:

soil sample

مقالات
• آزمون ها
• پایلوت های انجام شده
• مجوز های خاک و آب

 

 

 

 

 

در قسمت “مقالات” ، مقالات معتبر منتشر شده در مجلات خارجی و ایرانی مرتبط با دانش روز کشاورزی خدمت بازدید کنندگان محترم از سایت ارائه می گردد. هدف از راه اندازی این قسمت مقایسه محصولات تولیدیZAEEM با دانش و تکنولوژی روز بکار رفته در تولید آنها می باشد.
قسمت “آزمون ها” شامل دو بخش آزمون آب و خاک می باشد. کشاورزان محترم می توانند با انجام آزمایش های مربوط به آب و خاک وارد این قسمت شده و نسبت به تکمیل و ارسال فرم ها با اطلاعات صحیح اقدام نمایند. کارشناسان و متخصصان گروه تولیدی ZAEEM با بررسی اطلاعات دریافتی نسبت به راهنمایی و تجویز برنامه غذایی مناسب در اسرع وقت اقدام خواهند نمود.
در قسمت “پایلوت های انجام شده” ، گروه تولیدی ZAEEM آزمون های آب و خاک و طرح های آزمایشی را انجام داده و با دریافت اطلاعات مرتبط نسبت به تجویز برنامه غذایی مورد نیاز در دوره های مختلف رشد اقدام می نماید و نتایج آن را جهت مشاهده در این قسمت بارگذاری می نماید.
همچنین گروه تولیدی ZAEEM تاییدیه ها و مجوز های تولید محصولات خود را از موسسه خاک و آب کشور دریافت و در بخش “مجوزهای خاک و آب” جهت مشاهده بازدید کنندگان قرار می دهد.

به این مطلب امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *