بهترین کود مایع و بهترین کود پودری گروه تولیدی زعیم:

مردم ایران از ۲۰ سال پیش محصولات تراریخته مصرف می کنند
بهمن ۱۲, ۱۳۹۶
کودهای گروه تولیدی زعیم مناسب برای مجموعه ای از درختان
بهمن ۲۱, ۱۳۹۶

بهترین کود مایع و بهترین کود پودری گروه تولیدی زعیم

هر گیاهی برای رشد مطلوب و با کیفیت نیاز به مقدار کافی و متعادلی از عناصر غذایی دارد. این عناصر غذایی معمولاً به میزان کافی در خاک وجود نداشته و یا جذب آنها با محدودیت همراه می باشد لذا باید به صورت کود به گیاه رسانده شوند. کودها از نظر فیزیکی به دو صورت جامد و مایع وجود دارند.

بهترین کود مایع گروه تولیدی زعیم، TOP.MACRO می باشد. عناصر پر مصرف(ماکروالمنت) NPK 20-20-20 ازت، فسفر، پتاسیم نقش اصلی و مهمی در تغذیه، سلامتی، رشد گیاهان، افزایش کمی و کیفی محصول آنها دارند. کود TOP.MACRO به عنوان اولین NPK مایع ۲۰-۲۰-۲۰ تولید شده در کشور با تائیدیه مؤسسه خاک و آب است که از بهترین مواد اولیه وارداتی با درجه کیفی بالا تهیه می گردد.


بهترین کود پودری گروه تولیدی زعیم FERROUS می باشد. کود کلات آهن یکی از بهترین منابع برای تأمین آهن مورد نیاز گیاهان و جبران کبمود این عنصر غذایی در مزارع و باغات می باشد. FERROUS آهن کلات ۶ درصد با یک فرمولاسیون کاملاً هوشمندانه است. از مهمترین ویژگی های این محصول وجود اسید فولویک، اسید آمینه و نیتروژن در ترکیب آن است که قدرت و تأثیر آن را بر عملکرد محصول چند برابر می نماید.

 FERROUS

بهترین کود مایع

در واقع بهترین کود مایع کودیست که دارای بیشترین نفع برای درختان و گیاهان باشد بطور کلی برای هر گیاه و درخت بهترین کود کودیست که بتواند نیازهای آن ها را برطرف نماید.ما پیشنهاد می کنیم جهت پیدا نمودن بهترین کود مایع مناسب گیاه یا درخت خود از مشاوران خبره ما مشورت بگیرید.

بهترین کود جامد یا پودری

در مورد این کودها هم همانند کود مایع تعریفی خیلی خاصینداشته و نمی توان یک کود خاص را به عنوان بهترین کود جامد شناخت و تعریف نمود بلکه  بهترین کود جامد کودیست که دارای بیشترین نفع برای درختان و گیاهان باشد بطور کلی برای هر گیاه و درخت بهترین کود کودیست که بتواند نیازهای آن ها را برطرف نماید.ما مجددا پیشنهاد می کنیم جهت پیدا نمودن بهترین کود جامد مناسب گیاه یا درخت خود از مشاوران خبره ما مشورت بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *