برنامه‌های خرید تضمینی و حمایت از کشاورزان ادامه دارد

بهترین کود پودری وارداتی شرکت سروستان پاک ایرانیان
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷
آبیاری غرقابی ممنوع!
خرداد ۲۰, ۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه این شرکت حمایت از تولید داخل کشاورزان را سرلوحه‌ی کارخود قرار داده است، گفت: تا امروز معادل ۴۰۰ میلیون دلار، پول به گندم‌کارانی که گندم خود را به مراکز خرید در استان‌های جنوبی تحویل داده‌اند، پرداخت شده و برنامه‌ی ما تداوم خرید تضمینی و حمایت از کشاورزان برای افزایش تولید گندم است.

41

به گزارش غلات نیوز از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ مهندس یزدان سیف در نشست صمیمانه با کارکنان روابط عمومی شرکت اظهار کرد: تلاش همکاران در مجموعه‌ی روابط‌عمومی ‌شایسته‌ی تقدیر است و امیدوارم خداوند خیر و برکت در زندگی و سلامت به شما عنایت کند.
مهندس سیف افزود: توقع من از شما بیش از این دست‌ کارهائی است که در روابط‌عمومی و مجموعه اطلاع‌رسانی و ارتباطات انجام می‌شود و لازم می‌دانم به این سرمایه‌های نیروی انسانی رسیدگی شود؛ البته خود شما نیز باید برای خود سرمایه‌گذاری کنید و توانمندی‌ها را از طریق تقاضا ارتقا و رشد دهید.
وی با بیان اینکه خداوند متعال تولید را بر دو قاعده‌ی عرضه و تقاضا قرار داده، تشریح کرد: برخی از تقاضا رشد پیدا می‌کنند در این میان تجربه می‌تواند علم را افزایش دهد که در این مسیر آموزش نیز می‌تواند اثر بخشی در عالم خلقت و هستی را افزایش دهد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان پول به کشاورزان در سال گذشته را کار بزرگی دانست و افزود: با این حال در این زمینه برخی اخبار ناامید کننده منتشر شد که اهمیّت تولید داخلی را زیر سوال ببرد، اما ما معتقدیم باید با حمایت‌های بخش کشاورزی داخل، کشاورزان در روستاها بمانند، تولید کنند و با کاهش واردات کالا، پول گندم که برای واردات به کشورهای دیگر می‌پردازیم را بر سر سفره‌ی کشاورزان داخلی ببریم.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران تأکید کرد: ما باید از تولید داخل کشاورزان حمایت کنیم زیرا این قشر مایه‌ی برکت هستند و برای ما اجر و قرب بسیار دارند.
مهندس سیف با تأکید بر ایجاد اخبار خوب و افزایش امید در جامعه گفت: تولید اخبار بد پروژه‌ای استراتژیک است تا مردم را نسبت به مسئولین بدبین و ناامید کنند که لازم است در این زمینه روابط عمومی شرکت هوشمندانه عمل کند.
تاریخ: ۲۷/ اردیبهشت / ۹۷
منبع: www.ghatreh.com

به این مطلب امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *