Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
با ارسال کلمه زعیم (zaeem) به سامانه پیامکی 10008590 با ما همراه شوید

مجموعه تولیدی زعیم | ZAEEM


مجموعه تولیدی زعیم ZAEEM با سابقه طولانی در زمینه تهیه و توزیع انواع نهاده های کشاورزی، با اتکا به دانش روز تولید نهاده های کشاورزی، اقدام به تولید انواع کود های مایع و پودری نموده و محصولات خود را با افتخار با نام تجاری ZAEEM به بازار عرضه می نماید. مجموعه تولیدی ZAEEM با استفاده از برترین تکنولوژی و دستگاه ها، در زمینه تولید و بسته بندی واحد تولیدی خود را تجهیز نموده و با استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی بالا و بهره گیری از بهترین متخصصان سعی در تولید محصولات با کیفیت می نماید. تمامی محصولات ZAEEM در پایلوت های مشخص مورد آزمون قرار گرفته و پس از دریافت مجوز های لازم از موسسه خاک و آب کشور به بازار ارائه می گردد. هدف این مجموعه تولید و عرضه محصولاتی است که قابل رقابت با تمام محصولات روز دنیا بوده و نیاز کشاورزان عزیز را به کالاهای خارجی مرتفع نماید. جهت بهبود در خدمت رسانی متخصصان شرکت ، کشاورزان عزیز می توانند با مراجعه به بخش بورد تخصصی سایت ZAEEM، فرم آزمون آب و خاک را تکمیل نموده و با ارسال آن از اطلاعات لازم و مشاوره برخوردار گردند. همچنین پایلوت های انجام شده در قسمت مذکور قابل مشاهده است.. به منظور دسترسی آسان به محصولات ZAEEM کشاورزان محترم می توانند در بخش همکاران ZAEEM، اطلاعات تماس نمایندگی ها و عوامل فروش شرکت در سطح کشور را مشاهده کرده و از خدمات و محصولات مورد نیاز خود با کمترین هزینه ارسال کالا و درکمترین زمان ممکن برخوردار شوند.

 

برای دریافت کاتالوگ مجموعه تولیدی ZAEEM (زعیم)اینجا کلیک کنید.

emza

برنامه غذایی


  کود پودریN-P-K (20-20-20+TE) گروه تولیدی ZAEEM عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم مورد نیاز گیاه را با ترکیبی کاملا متعادل تامین می نماید.
  این محصول یک کود عمومی محسوب شده و بکارگیری آن برای کلیه گیاهان در تمام مراحل رشد امکان پذیر می باشد . کود پودری N-P-K (20-20-20+TE) گروه تولیدی ZAEEM با دارا بودن اسید آمینه و تمامی عناصر ریزمغذی بسیاری از نیازهای گیاه را تامین می نماید. همچنین این محصول با فرمول متعادل خود سرعت رشد ، عملکرد محصول و کیفیت را کاملا بهبود می بخشد.
  این محصول به دلیل انحلال 100 درصد ، در مخازن کود به هیچ عنوان رسوب نمی نماید. کود N-P-K (20-20-20+TE)  گروه تولیدی ZAEEM کمبود های مربوط به هر یک از عناصر اصلی را برطرف نموده و مصرف کودهای پایه را به حداقل می رساند. همچنین این نوع کود فاقد کلر، سدیم و فلزات سنگین می باشد.
  کودN-P-K (20-20-20+TE) گروه تولیدی ZAEEM قابلیت استفاده مصارف آب آبیاری و همچنین محلول پاشی را دارا می باشند.

   20 20 20

  مزایای کود پودریN-P-K (20-20-20+TE)


  • تامین عناصر درشت و ریز مغذی برای گیاه
  • افزایش رشد در تمام گونه های گیاهی
  • مناسب برای تمام مراحل رشد گیاه و محصولات زراعی و باغی
  • دارای قابلیت جذب سریع و تاثیر فوق العاده
  • فاقد کلر ، سدیم و فلزات سنگین

   

  دستورالعمل مصرف کود پودری N-P-K

  20 20 20TE

  محصولات زعیم


  CALLUP K MITO kmitomain KMITO S 01 N UP AMINO GROWTH BLOOMSET FULL UP FUNGI 4 NOBEL 2 PRIME SAL STOP TOP MACRO FERRUM3 NSKMITO SIL1 N.Pmainpotassium sulphatem FERROUS20 20 20m12 12 36m10 50 10mmono potassium phosphatempotassium sulphatem