Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
با ارسال کلمه زعیم (zaeem) به سامانه پیامکی 10008590 با ما همراه شوید

مجموعه تولیدی زعیم | ZAEEM


مجموعه تولیدی زعیم ZAEEM با سابقه طولانی در زمینه تهیه و توزیع انواع نهاده های کشاورزی، با اتکا به دانش روز تولید نهاده های کشاورزی، اقدام به تولید انواع کود های مایع و پودری نموده و محصولات خود را با افتخار با نام تجاری ZAEEM به بازار عرضه می نماید. مجموعه تولیدی ZAEEM با استفاده از برترین تکنولوژی و دستگاه ها، در زمینه تولید و بسته بندی واحد تولیدی خود را تجهیز نموده و با استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی بالا و بهره گیری از بهترین متخصصان سعی در تولید محصولات با کیفیت می نماید. تمامی محصولات ZAEEM در پایلوت های مشخص مورد آزمون قرار گرفته و پس از دریافت مجوز های لازم از موسسه خاک و آب کشور به بازار ارائه می گردد. هدف این مجموعه تولید و عرضه محصولاتی است که قابل رقابت با تمام محصولات روز دنیا بوده و نیاز کشاورزان عزیز را به کالاهای خارجی مرتفع نماید. جهت بهبود در خدمت رسانی متخصصان شرکت ، کشاورزان عزیز می توانند با مراجعه به بخش بورد تخصصی سایت ZAEEM، فرم آزمون آب و خاک را تکمیل نموده و با ارسال آن از اطلاعات لازم و مشاوره برخوردار گردند. همچنین پایلوت های انجام شده در قسمت مذکور قابل مشاهده است.. به منظور دسترسی آسان به محصولات ZAEEM کشاورزان محترم می توانند در بخش همکاران ZAEEM، اطلاعات تماس نمایندگی ها و عوامل فروش شرکت در سطح کشور را مشاهده کرده و از خدمات و محصولات مورد نیاز خود با کمترین هزینه ارسال کالا و درکمترین زمان ممکن برخوردار شوند.

 

برای دریافت کاتالوگ مجموعه تولیدی ZAEEM (زعیم)اینجا کلیک کنید.

emza

برنامه غذایی


  FULL.UP (فول.آپ)

  عناصر ریز مغذی برای رشد گیاهان بسیار ضروری هستند اما گیاهان به مقدار خیلی کمی از آنها نیاز دارند. عناصر ریزمغذی مورد نیاز گیاه شامل عناصر روی (Zn) ، بُر (Boron)، مس (Cu) ، آهن (Fe) ، منیزیم (Mn) ، منگنز ، (Mg) و مولیبدن (Mo) می باشند که هر کدام از آنها وظیفه خاص خود را در گیاه بر عهده دارد. PHخاک مهمترین عاملی است که بر دسترسی ریز مغذی ها در خاک توسط گیاه اثر می گذارد. در PH بالا دسترسی ریشه گیاه به آهن، منگنز، مس، روی و بُر کاهش می یابد و مولیبدن تنها عنصری است که دسترسی به آن در PH بالا افزایش می یابد. همچنین ریز مغذی ها به عنوان فعال کننده آنزیم ها شناخته می شوند که هر آنزیم به مقدار خاصی از یک ریز مغذی جهت فعال شدن نیاز دارد.

   

  علائم کمبود عناصر ریز مغذی

  •    کاهش تولید کلروفیل و مشاهده کلروز در برگ ها
  •    نکروز یا سوختگی برگ ها و مرگ بافت گیاه
  •    کاهش رشد مخصوصا رشد انتهایی گیاه که نتیجه آن مشاهده رزت است
  •    انباشتگی آنتوسیانین و تغییر رنگ برگ ها به رنگ متمایل به قرمز

  full

  معرفی FULL.UP (فول.آپ)

  FULL.UP کود مایع کامل مجموعه تولیدی ZAEEM می باشد و تمام ریز مغذی های مورد نیاز گیاه را تامین می کند. با توجه به اینکه ایران از نظر جغرافیایی در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و اکثر خاک های تشکیل دهنده منطقه از PH بالایی برخوردار هستند، استفاده از این محصول به طور قطع در تکثیر و رشد گیاهان موثر است. FULL.UP با افزایش غلظت کلروفیل در برگ ها و تولید انرژی ، رشد گیاه را افزایش می دهد. عنصر مس (Cu) موجود در این محصول در کنار دیگر عناصر، خاصیت قارچ کشی FULL.UP را برجسته می نماید. همچنین FULL.UP به دلیل دارا بودن تمام ریز مغذی ها، آنزیم های لازم جهت رشد و سنتز پروتئین ها را در گیاه فعال می کند. استفاده از این محصول در مرحله تغییر فاز های رشد گیاهی به شدت توصیه می شود.

   

  مزایای FULL.UP

  کود مایع K.MITO (کامیتو)

  •   افزایش کیفیت، رنگ و اندازه میوه ها
  •   افزایش تجمع قند و ایجاد طعم بسیار مطبوع در محصولات
  •   بهبود در فرایند کلروفیل سازی و ایجاد سبزینگی در گیاهان
  •    افزایش مقاومت گیاهان در برابر بیماری های قارچی
  •    جلوگیری از ایجاد بد شکلی در محصولات

   

   

   

  آنالیز FULL.UP

  full1

  دستورالعمل مصرف

  full2

   

   

   

  محصولات زعیم


  CALLUP K MITO kmitomain KMITO S 01 N UP AMINO GROWTH BLOOMSET FULL UP FUNGI 4 NOBEL 2 PRIME SAL STOP TOP MACRO FERRUM3 NSKMITO SIL1 N.Pmainpotassium sulphatem FERROUS20 20 20m12 12 36m10 50 10mmono potassium phosphatempotassium sulphatem