Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
با ارسال کلمه زعیم (zaeem) به سامانه پیامکی 10008590 با ما همراه شوید

مجموعه تولیدی زعیم | ZAEEM


مجموعه تولیدی زعیم ZAEEM با سابقه طولانی در زمینه تهیه و توزیع انواع نهاده های کشاورزی، با اتکا به دانش روز تولید نهاده های کشاورزی، اقدام به تولید انواع کود های مایع و پودری نموده و محصولات خود را با افتخار با نام تجاری ZAEEM به بازار عرضه می نماید. مجموعه تولیدی ZAEEM با استفاده از برترین تکنولوژی و دستگاه ها، در زمینه تولید و بسته بندی واحد تولیدی خود را تجهیز نموده و با استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی بالا و بهره گیری از بهترین متخصصان سعی در تولید محصولات با کیفیت می نماید. تمامی محصولات ZAEEM در پایلوت های مشخص مورد آزمون قرار گرفته و پس از دریافت مجوز های لازم از موسسه خاک و آب کشور به بازار ارائه می گردد. هدف این مجموعه تولید و عرضه محصولاتی است که قابل رقابت با تمام محصولات روز دنیا بوده و نیاز کشاورزان عزیز را به کالاهای خارجی مرتفع نماید. جهت بهبود در خدمت رسانی متخصصان شرکت ، کشاورزان عزیز می توانند با مراجعه به بخش بورد تخصصی سایت ZAEEM، فرم آزمون آب و خاک را تکمیل نموده و با ارسال آن از اطلاعات لازم و مشاوره برخوردار گردند. همچنین پایلوت های انجام شده در قسمت مذکور قابل مشاهده است.. به منظور دسترسی آسان به محصولات ZAEEM کشاورزان محترم می توانند در بخش همکاران ZAEEM، اطلاعات تماس نمایندگی ها و عوامل فروش شرکت در سطح کشور را مشاهده کرده و از خدمات و محصولات مورد نیاز خود با کمترین هزینه ارسال کالا و درکمترین زمان ممکن برخوردار شوند.

 

برای دریافت کاتالوگ مجموعه تولیدی ZAEEM (زعیم)اینجا کلیک کنید.

emza

برنامه غذایی


  کود مرغی مایع NOBEL (نوبل)

  کود مرغی یک منبع عالی از مواد مغذی می باشد و در بیشتر زمین های زراعی و باغی می توان از آن استفاده نمود. جهت مدیریت موفق در استفاده از این نوع کود، باید مواد مغذی مورد نیاز محصول را با مواد مغذی موجود در کود مرغی در حال استفاده مورد انطباق قرار داد. کود مرغی در درجه اول به دلیل ارزش نیتروژنی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بکارگیری تکنولوژی در تولید کود های مرغی، باعث افزایش عملکرد این نوع کود در صنعت کشاوزی گردیده و نگرا نی های ناشی از آلوده بودن آن را به طور کامل برطرف نموده است.

   

  علائم کمبود نیتروژن

  •    افزایش برگ های زرد مخصوصا برگ های پیر در قسمت پایین گیاه
  •    افزایش برگ های سبز کمرنگ در سراسر گیاه
  •    ایجاد رنگ زرد، قرمز و بنفش مايل به قرمز در اواخر دوره رشد در نتیجه تجمع رنگیزه آنتوسیانین
  •    ایجاد طوقه چوبی و ضعیف
  •    کاهش رشد رویشی تمام قسمت های گیاه و کاهش عملکرد محصول
  •    کاهش عملکرد دانه ذرت و گندم از طریق کاهش تعداد و وزن دانه ها

   

  علائم کمبود نیتروژن

  معرفی کود مرغی NOBEL (نوبل)

  NOBEL ، کود مرغی مایع تولید شده توسط مجموعه تولیدی ZAEEM می باشد. این مجموعه با انجام عمل تخمیر در فرآیند فرآوری NOBEL ، محصولی عاری از بذر های علف هرز، باکتری ها و قارچ های بیماری زا تولید می نماید. فرم های نیتروژن موجود در این محصول از دو نوع اوره ای و نیتراتی می باشد که رشد رویشی گیاه را افزایش می دهد. از مهمترین ویژگی های برجسته NOBEL ، وجود دو نوع اسید آمینه و محرک رشد گلایسین و هیستیدین در ترکیب این محصول می باشد که می تواند رشد گیاه را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. این محصول به دلیل ریزمغذی های موجود در آن می تواند به عنوان یک کود مکمل عالی در کنار دیگر کودها مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به وجود مواد آلی و ارگانیک به مقدار زیاد در ترکیب NOBEL ، استفاده از کودهای شیمیایی کاهش یافته و تا حدودی باعث صرفه جویی در هزینه ها می گردد. این محصول در گالن های 10 و 20 لیتری بسته بندی و توزیع می گردد. درب گالن های 20 لیتری قیف دار بوده که استفاده از آن را کاملا راحت می سازد.همچنین گالن های 20 لیتری کاملا سیل بندی شده که این مزیت احتمال نشتی در آن را به صفر می رساند. کود NOBEL  ابتدا درون نایلون های کاملا ضد آب پر شده و بدون هیچ گونه تماسی با بدنه درون گالن های 20 لیتری قرار داده می شود. این مزیت به مصرف کننده این امکان را می دهد که بعد از مصرف NOBEL  با خروج نایلون از داخل گالن و اتصال شیلنگ نازل سمپاش به سوپاپ سر گالن از آن به عنوان یک سمپاش 20 لیتری استفاده نماید.
   

  مزایای NOBEL

  •    بهبود فرآیند فتوسنتز و تولید کلروفیل و رنگ سبز برگ ها
  •    افزایش رشد رویشی گیاه به دلیل حضور محرک های رشد گلایسین و هیستیدین در ترکیب NOBEL
  •    افزایش معنادار وزن دانه و تعداد دانه در ذرت و همچنین افزایش تعداد و طول بلال
  •    بهبود عملکرد و میزان پروتئین در دانه گندم

   

  آنالیز معرفی کود مرغی NOBEL (نوبل)NOBEL 1Lit 2NOBEL 5Lit

  آنالیز NOBEL

   کود مرغی NOBEL (نوبل)

  NOBEL 4

   

  دستورالعمل مصرف  NOBEL   

  برای درختان میوه، مرکبات، پسته، محصولات زراعی مانند گندم، ذرت، سبزیجات، سیب زمینی و گوجه فرنگی مصرف به صورت  20-15 لیتر در هکتار همراه با آب آبیاری توصیه می گردد.

   

  محصولات زعیم


  CALLUP K MITO kmitomain KMITO S 01 N UP AMINO GROWTH BLOOMSET FULL UP FUNGI 4 NOBEL 2 PRIME SAL STOP TOP MACRO FERRUM3 NSKMITO SIL1 N.Pmainpotassium sulphatem FERROUS20 20 20m12 12 36m10 50 10mmono potassium phosphatempotassium sulphatem